Épületgépész tervező

Főállás Allasmec itt: Gyártás / Termelés / Mérnök

Információk

Szeretne színvonalas nagy volumenű projekteken dolgozni? Cégünk elsősorban középületek tervezéséhez épületgépész tervezőt keresünk.

Főbb feladatai:

  • komplex önálló tervezési feladatok ellátása
  • megrendelői kapcsolattartás
  • alvállalkozók kiválasztása, koordináció az alvállalkozókkal
  • kapcsolattartás szakági tervezőkkel
  • kisebb tervezői csapat irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • épületgépész felsőfokú végeztség
  • 5 éves szakmai tapasztalat
  • CAD alapú szoftverek alkalmazás szintű ismerete
  • határozott fellépés és jó probléma megoldó készség
  • tervező csapat szervezése, összefogása
  • B kategóriájú jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vezető tervezői jogosultság
  • költségvetés készítő program ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • BIM ismerete
  • kivitelezői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • részvétel magas színvonalú nagy volumenű projektekkel
  • versenyképes fizetés
  • dinamikus szakmai fejlődés
  • fiatalos, dinamikus csapatszellem
  • modern iroda

Munkavégzés helye:

1111 Budapest, Egry József utca

Jelentkezni fényképes önéletrajz és tárgy megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet:

iroda@mec.co.hu

Kérem szíveskedjen fizetési igényét feltüntetni.

Állások, amik érdekelhetnek