Értékesítési munkatárs – Monor Telenor

Főállás nonagy itt: Értékesítés / Kereskedelem

Információk

A Telenor Magyarország Zrt. szerződéses partnere számára új értékesítő munkatársat keres a monori üzletébe.

Főbb feladatok

-Telenor szolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése;
-Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése;
-Tevékenység adminisztrációja.

Követelmények, elvárások

-Érettségi vizsgával rendelkezik;
-Ügyfél orientált beállítottságú;
-Kreatív, váratlan helyzetekben ügyesen feltalálja magát, de nem riad vissza a monoton munkavégzéstől sem;
-Stresszhelyzetben is magas szintű teljesítményt nyújt;
-A távközlés és mobilkommunikáció területe iránt érdeklődést mutat;
-Jó fellépésű, bizalmat ébresztő személyiség;
-Szóban és írásban egyaránt kitűnően kommunikál, hiteles és meggyőző;
-Angol nyelvtudás előny;
-Felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásokat.

Amit mi kínálunk

-Versenyképes munkabér;
-Fiatalos, lendületes csapat;
-Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása;
-Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér;
-Szakma elsajátítása.

Munkavégzés helye: Monor – Telenor Partner üzlet
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Állások, amik érdekelhetnek