Karosszéria munkatársat keresünk bajai autószervizünkbe!

Főállás mmkarosszeria itt: Fizikai munka / Segédmunka

Információk

ITT AZ IDŐ, HOGY TE IS CSAPATTAG LEGYÉL!

Ha már Legóból is autókat építettél, és az Amcsi Benzinfalók ismétlését is megnézed, akkor mindenképpen olvass tovább, mert az első lépcsőn ezennel túl is jutottál!

Vadonatúj műhelyünkbe munkatársakat keresünk karosszéria lakatos – szerelő munkakörbe, de a legjobb, ha mindenhez jól értesz, ami az autókkal kapcsolatos. Amennyiben úgy érzed, hogy Te vagy Chip Foose magyar megfelelője, esetleg sajnálatosan elveszítetted állásod valamelyik nagy autógyár leépítése során, ne habozz, jelentkezz!

De még mielőtt billentyűzetet ragadsz, van itt pár fontos dolog:

A pozíciókra olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik képesek felelősségteljes, önálló munkavégzésre, mindezt olyan precizitással, mely a nemzetközi klasszikus autó piacon megállja a helyét. Ha rendelkezel referenciákkal, az nagy előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

vadonatúj, tiszta munkakörnyezet

referencia értékű feladatok

minőségi szerszámok

versenyképes bérezés

Amit elvárunk:

szakmai tapasztalat

igényes, precíz munkavégzés

felelősségvállalás a munkádért

Önálló munkavégzés!

Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, küldd el önéletrajzodat egy néhány mondatos motivációs levél kíséretében az mmkarosszeria@gmail.com címre, vagy pedig kérdezz Mészáros Róbert-től a +36 30 235 2900-as telefonszámon.

Alig várjuk, hogy megismerhessünk!

Állások, amik érdekelhetnek