KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL SZOLNOKRA KERESÜNK CO ÉS AWI HEGESZTŐKET, VALAMINT LAKATOSOKAT!

Főállás Schweissmester Kft itt: Szakmunka

Információk

KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL Szolnokra keresünk CO ÉS AWI HEGESZTŐKET, VALAMINT LAKATOSOKAT!
EZÉRT VÁLASSZ MINKET:
– Próbaidő után akár nettó 430.000 Ft kereseti lehetőség!
– Fejlődési lehetőségek akár külföldön is.
– Az európai vasútipar piacvezető cége a válság alatt is kiemelkedő keresetet biztosít!
– Versenyképes juttatási csomagok és nagy összegű prémium.
– Egészségmegőrző szolgáltatások teljesen ingyen, masszázs, úszás, gerinctorna, és konditerem használat.
– Kiemelkedő szociális juttatási lehetőségek, magán egészség biztosítás.
– Színvonalas üzemi étkezési és szállás lehetőség.
AMIT KÉRÜNK:
– Hegesztő vagy lakatos végzettség
– Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
– Jó műszaki rajzolvasási ismeret
– 2 műszakos munkarend vállalása
FELADATOK:
Alumínium vasúti kocsik összeállításához kapcsolódó hegesztő-és lakatosmunkák elvégzése.
JELENTKEZZ AZ ALÁBBI TELEFONSZÁMON, VAGY PRIVÁT ÜZENETBEN!
+36 70 279 9672

Állások, amik érdekelhetnek