Kimérő-csomagoló

Főállás Békás Kft. itt: Fizikai munka / Segédmunka

Információk

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti munkavégzéssel keres:

RAKTÁRI KIMÉRŐT

Feladatok:

  • A raktárba érkező nagy kiszerelések kigyűjtése a tárhelyekről
  • A meghatározott, kisebb kiszerelések pontos, precíz kimérése, csomagolása
  • A csomagolt áru elhelyezése a kalodákban, szükség esetén betárolás
  • Címkekészítés, nyomtatás, ragasztás
  • Napi tevékenység dokumentálása, adminisztráció

Elvárások:

  • Jó fizikai állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, 100%-ban bejelentett bér + Cafeteria
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés egy műszakban
  • Megbecsülés
  • Jó munkakörülmények, munkaruha, védőfelszerelés
  • Stabil vállalati háttér

Fényképes önéletrajzzal történő jelentkezését e-mail címünkre várjuk: allashirdetes@bekaskft.hu

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Állások, amik érdekelhetnek