Közbeszerzési Tanácsadó

Főállás ANPAST Europroject Szolgáltató Kft. itt: Jog / Közigazgatás

Információk

Dinamikusan fejlődő irodánk a csapat bővítéséhez közbeszerzési tanácsadó munkatársat keres hosszú távra, közbeszerzési jogi feladatok ellátására.

  • Feladatok: közbeszerzési eljárások teljes körű önálló lebonyolítása, lefolytatása (a hirdetmények és dokumentációk teljes körű előkészítése, összeállítása, értékelések, egyéb eljárási cselekmények, elektronikus közbeszerzési rendszer használata, eljárások dokumentálása, kapcsolattartás az ügyfelekkel), szerződések szerkesztése és véleményezése, elektronikus rendszerek használata
  • Elvárások:
    • jogi végzettség
    • minimum 3 éves közbeszerzésben szerzett tapasztalat ajánlatkérői oldalon, referenciák bemutatása
    • közbeszerzési eljárások teljes körű önálló lebonyolítása, lefolytatása
  • Előnyt jelent:
    • európai uniós támogatásból megvalósuló projektek területén szerzett tapasztalat
    • közbeszerzési szakjogász végzettség
    • közbeszerzési referens végzettség
    • jogi szakvizsga
    • FAKSZ bejegyzés
  • Amit kínálunk:
    • hosszú távú szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
    • fiatalos és lendületes csapat
    • versenyképes fizetés
    • változatos szakmai feladatok
    • stabil munkahely
    • jól megközelíthető iroda, barátságos munkakörnyezet

Jelentkezés: anpast@anpast.hu e-mailen fényképes önéletrajz elküldésével

Állások, amik érdekelhetnek