Minőségellenőr

Főállás Innovaster-Trade Kft itt: Gyártás / Termelés / Mérnök

Információk

Magyar tulajdonú, folyamatosan növekvő gépgyártó cég felvételt hirdet

MINŐSÉGELLENŐR

állásra. Munkavégzés helyszíne veresegyházi telephelyünkön.

Feladatok:

  • Idegen áru, alapanyagok, bejövő áru ellenőrzésének elvégzése utasítás szerint, jegyzőkönyv készítése
  • Gyártásközi és végátvételi termék ellenőrzés elvégzése utasítás szerint, dokumentálás
  • Egyedi alkatrészek egyes műveleti fázisokban – megmunkálás, hegesztés, szerelés – történő méretellenőrzése rajz alapján, mérőlap készítése
  • Egyéb előírt ellenőrzések, mérések, különféle roncsolás-mentes anyagvizsgálatok, vizuális ellenőrzések elvégzése, jegyzőkönyv készítése
  • Nem-megfelelő anyagok, termékek kiszűrése, nem-megfelelőségi jelentés készítése
  • Részvétel a termék kiszállításához szükséges dokumentáció előkészítésében
  • Az integrált irányítási rendszer előírásainak, az ágazat specifikus szabályok, szabályzások betartása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • középfokú – lehetőleg műszaki – végzettség
  • gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat a minőség-ellenőrzés területén
  • különféle fémmegmunkálási műveletek – elsősorban esztergálás és hegesztés – alapos ismerete
  • hagyományos mérőeszközök gyakorlott használata
  • műszaki rajz olvasási gyakorlat
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • MS Office felhasználószintű ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • roncsolás-mentes anyagvizsgálati képesítések (UT, PT, VT) megléte és tapasztalat
  • gyakorlat nagyméretű alkatrészek ellenőrzésében, vizsgálatában
  • belföldi és külföldi utazási hajlandóság
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

– bejelentett munka

– versenyképes, megállapodás szerinti bérezés

– egy műszakos munkarend

– hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni lehet önéletrajzzal a klung.sandor@innovaster.hu címen, vagy telefonon munkaidőben (H-P: 8:00-16:00).

Telefon: 06209821036

Állások, amik érdekelhetnek