Műszaki szolgáltató

Főállás TokenD itt: IT / Telekommunikáció

Információk

A Budapesti Gazdasági Egyetem Gazdasági Igazgatósága

a Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Karon

felvételt hirdet

MŰSZAKI SZOLGÁLTATÓ (számítástechnikus) munkakör betöltésére

Munkaköri feladatok:

  • Az egyetemi kliensoldali infrastruktúra felügyelete, üzemeltetése, karbantartása Microsoft környezetben;
  • Felhasználók támogatása;
  • Oktatástechnikai eszközök felügyelete;

Elvárások:

  • Microsoft környezetben való jártasság (Windows 10, Office 365);
  • Hardveres ismeretek;
  • Önállóság, stressztűrő képesség, analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Pontosság, precizitás, megbízható, felelősségtudatos munkavégzés, együttműködési készség;

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Oktatási területen szerzett munkatapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Audiovizuális technológiák magabiztos használata;

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős közalkalmazotti jogviszony

Juttatások: a belső szabályzatok alapján

Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.

A munkakör betölthető: azonnal

Jelentkezés szakmai önéletrajz és fizetési igény megküldésével az allaspalyazat@uni-bge.hu e-mail címre.

Állások, amik érdekelhetnek