Műszaki Vizsgabiztos

Főállás ZakarCegled itt: Szakmunka

Információk

Műszaki vizsgabiztos

A Zakar és Társa Kft. 30 éve sikeresen működő Mazda, KIA, Ssangyong, Isuzu márkakereskedés és márka szerviz. Cégünk 2020-2021-es év Regionális Príma Díjban részesült, valamint Család – Barát minősítéssel rendelkezünk. A Zakar és Társa Kft minden dolgozója számára az a cél, hogy Ügyfeleink igényeit maximálisan kielégíthessük, a felénk mutatott bizalmat profi szintű munkával honoráljuk meg számukra, annak érdekében, hogy legközelebb is minket válasszanak.
A profi munka biztosítása csapatmunka. Mi tudjuk, hogy a legnagyobb értékeink munkavállalóinkban rejlenek.

Főbb feladatok, munkák:

  • 3,5 t alatti “A” és “B” kategóriás közúti gépjárművek műszaki és eredetvizsgáztatása
  • Vizsgára érkező járművek munkafelvételi folyamatának lebonyolítása
  • Szervizkezelő programok és vizsgaprogram használata, előjegyzés kezelése, vizsga időpontok szervezése
  • Szakszerű, kedves ügyféltájékoztatás
  • Telefonon és elektronikusan érkező bejelentkezések kezelése,
  • Vizsgasor és a hozzá tartozó munkaterület rendjének, tisztaságának fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes vizsgabiztosi bizonyítvány, eredetvizsgáló képesítés megléte elengedhetetlen
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Pontos és lelkiismeretes munkavégzés
  • Határozott, ügyfélorientált attitűd
  • Kulturált, ápolt megjelenés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Járművezetői engedély “A” kategóriára
  • Azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ceglédi vagy Cegléd 25 km-es vonzáskörzetében lévő lakhely

Egyéb információ:

  • Regisztrált munkanélküli státusszal rendelkezők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Bruttó 750.000,- Ft -tól 1.000.000,- Ft-ig terjedő munkabér teljesítménytől függően
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt garantálunk, stabil munkahelyen,
  • Egy műszakos munkarendben tölthető munkaidő (08:00 – 16:30),
  • Céges mobiltelefon biztosítása,
  • Szolgáltatásaink kedvezményes igénybevétele próbaidő letelte után,
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség, előre lépési lehetőség,
  • Idén felújított vizsgasor, szép munkakörnyezet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben nem rendelkezik jelenleg érvényes vizsgabiztosi bizonyítvánnyal, cégünk lehetőséget ad az állás betöltésére képzés biztosításával is.

Várjuk fényképes önéletrajzát az allashirdetes@zakartsa.hu e-mail címre.

Állások, amik érdekelhetnek