Projektmenedzser

Főállás Allasmec itt: Adminisztráció / Irodai munka

Információk

Projektmenedzsert keresünk

Cégünk épületenergetikai beruházások előkészítéséhez és projektmenedzsmenti feladatok ellátáshoz keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok:

  • projekt előkészítési feladatok ellátása
  • tervezői feladatok koordinálása
  • költségvetés, műszaki leírások készítése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • kapcsolattartás szakágii tervezőkkel

Az álláshoz tartozó elvásárok:

  • építész, épület gépész, épület villamossági vagy épület energetikához kapcsolódó végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • KEOP, KEHOP pályázatokban szerzett szakmai tapasztalat
  • előkészítés során tervezői feladatok ellátása
  • TERC program ismerete
  • TÉ névjegyzék

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • családias munkahely
  • versenyképes fizetés
  • modern iroda
  • home office munkavégzés (részben)

Munkavégzés helye:

1111 Budapest, Egry József utca

Jelentkezni fényképes önéletrajz és tárgy megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet:

iroda@mec.co.hu

Kérem szíveskedjen fizetési igényét feltűntetni.

Állások, amik érdekelhetnek