Raktáros

Főállás Baksa Alexandra itt: Fizikai munka / Segédmunka

Információk

Magyarország egyik nagy épülethigiéniai nagykereskedelme új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Raktáros

Épülethigiéniával foglalkozó nagykereskedelmünk teljes munkaidős, gyakorlattal rendelkező raktáros munkatársat keres.

Feladatok:

  • Beérkezett áru átvétele (minőségi, mennyiségi ellenőrzése), szakosított tárolása;
  • Naponta a szállítólevelek alapján a megrendelések összekészítése, kiadása
  • Raktári készlet, eszközök és gépek felügyelete, tisztán tartása;
  • Raktár és a kapcsolódó helyiségek tisztán tartása;
  • Rendszeres leltárazás, készletfigyelés;
  • Egyéb árukezeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése.
  • Vevők helyszíni kiszolgálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat.
  • Targoncavezetői jogosítvány.

Munkaidő, munkarend:

  • Hétfőtől péntekig, 07:30 és 16:00 óra között, (pénteken 15:00 óráig)

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • Kedvezményes termék vásárlás

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

  • Érdeklődni/jelentkezni hétköznap 8:00-16:00 között a 06 20/387-0783 telefonszámon vagy fényképpel ellátott önéletrajzzal a baksa.alexandra@prizma.hu címen lehet.

Állások, amik érdekelhetnek