Részmunkaidős Autókozmetikai munkatárs kerestetik

Részmunkaidő MiskolcGreen itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben

Információk

Keresek 1 fő férfi munkatársat.

Elsősorban alkalmi vagy beugrós munkáról lenne szó, de a későbbiekben teljes munkaidős pozíció betöltése is lehetséges.

Munkakör leírása:

– autókozmetikai feladatok ellátása ( külső, belső tisztítás)

– belső elemek tisztítása, kárpittisztítási feladatok ellátása

– autóápolás, gépjárművek eladásra való előkészítése

– környezete és szerszámok karbantartása

– kisebb autószerelési munkák

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

– Hasonló területen szerzett tapasztalat, de nem létszükség

– Önálló munkára alkalmasság

– Megbízhatóság, Kreativitás, Hatékonyság, Gyakorlatiasság

– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

– B kategóriás jogosítvány

– Munkájára igényes, proaktív munkavégzés

– Jó kapcsolatteremtő képesség, ügyfélközpontúság

Előnyt jelent autószerelő vagy autófényező vagy karosszéria lakatos tapasztalat/végzettség.

Bérezés: megegyezés alapján

Munkaidő: Heti 1-2 nap (4-8 óra/nap)

Fizetési igényét jelölje meg jelentkezéskor.

Jelentkezni a megadott elérhetőségen lehet fényképes önéletrajz elküldésével.

Állások, amik érdekelhetnek