Takarító (Egészségügy-BP.)

Főállás Baksa Alexandra itt: Fizikai munka / Segédmunka

Információk

Magyarország egyik legnagyobb épületüzemeltetéssel és takarítással foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársakat keres az alábbi pozícióba. Nyugdíjasok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Takarító (egészségügyi intézmény területére)

Feladatok:

  • Az intézmény területén lévő osztályok fertőtlenítő takarítása;
  • Szemetes tartályok kiürítése, tartalmuk elvitele a szemétgyűjtő helyre.

Elvárások:

  • 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség;
  • Vidéki bejárás támogatás.

Munkaidő:

  • Heti 5 napos hétfőtől péntekig tartó munkarenddel, napi 8 órás munkavégzés 06:00-14:00 közötti munkavégzés.
  • Van lehetőség 4 és 6 órában is dolgozni.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület. Az intézmény megközelíthető a M3-as metróval, illetve a 24-es villamossal.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és rendelkezik érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal, kérjük, hívja kollégánkat a +36 20 387 0783-as telefonszámon.

Állások, amik érdekelhetnek