Ügyfélreferens – Rental Agent

Főállás Grandsüd Kft. itt: Értékesítés / Kereskedelem

Információk

Szeretnél részt venni Amerika legnagyobb autókölcsönzőjének magyarországi fejlődésében és ezzel egy globális hálózathoz csatlakozni?

Szereted az autókat és megelégedéssel tölt el, ha az ügyfél megdicsér a szolgáltatásod után?

Szeretnél egy folyamatosan bővülő, változatos típusokból álló autóflottával dolgozni?

Van egy jó értékesítői vénád, és motivál, ha ez a fizetésedben is visszaköszön? Élvezed, ha megcsillogtathatod nyelvtudásodat, és vonz egy nemzetközi repülőtér nyüzsgése, sokszínűsége?

Akkor te vagy a mi emberünk!

Folyamatosan bővülő magyarországi csapatunkba, a Liszt Ferenc repülőtérre keressük ambiciózus, új kollégáinkat.

Az 1957-ben alapított Enterprise a világ legnagyobb autókölcsönzője, több mint 1.9 millió járművel a világ különböző pontjain, vevői elégedettségre összpontosító értékekkel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelekkel való személyes, és szükség esetén telefonos kapcsolattartás
  • Szerződések előkészítése, kezelése
  • Extra szolgáltatások és termékek értékesítése az ügyfelek részére
  • Járművek bemutatása, ellenőrzése, valamint átadása / visszavétele
  • A bérleti eseményekhez kapcsolódó adminisztráció
  • Gépkocsik műszaki állapotának ellenőrzése és annak adminisztrációja

Követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv magabiztos, társalgási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • “B kategóriás vezetői engedély
  • Proaktív szemlélet
  • Szolgáltatói szemlélet, professzionalizmus
  • Odafigyelés a részletekre, rendszeretet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos feladatok
  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • Folyamatos technikai és folyamatfejlesztés a hatékonyabb munkavégzésért
  • Fiatalos csapat, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Részletes értékelési rendszer által támogatott fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely

Ha a fentiek alapján szívesen csatlakoznál a csapathoz, akkor küldd el a fényképes önéletrajzod a bérigényed megjelölésével Barta Attila részére e-mail-en az attila.barta@ehiglobal.hu címre.

Állások, amik érdekelhetnek