Weblap értékesítő

Diákmunka varhegyi istvan itt: Értékesítés / Kereskedelem

Információk

A TIXI.hu egy havi díj alapú weblap fejlesztéssel foglalkozó vállalat, melynek ügyfélköre egyéni vállalkozókból áll.
A modern IT piachoz alkalmazkodva szerződött értékesítőkkel dolgozunk, mi minden az értékesítésen túlmutató feladatot elvégzünk.
Munkatársainknak biztosítjuk a megfelelő adatbázist, hogy elérjék a potenciális ügyfeleinket.
Különlegességünk, hogy a havi díjak minden költséget fedeznek (webcím bérlés, szerver üzemeltetés, fejlesztés stb.)

A sikerdíj összege új ügyfelenként 7.000 forint!

Főbb feladatok:
– új ügyfélszerzés sikerdíjért
– ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben, az értékesítési folyamat során
– a vállalat megoldásainak prezentálása az érdeklődők felé
– saját marketing megoldások alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:
– egyetemi hallgató jogviszony
– magas fokú önállóság
– kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
– rendezett munkavégzés

Jelentkezni az alábbi weblapon vagy e-mailen keresztül tudsz:

varhegyi.istvan@protonmail.com

Kapcsolattartó: Dr. Várhegyi István

Állások, amik érdekelhetnek